Sentetik Gül Suyu Pvc Bidon 4750 Ml -Gülçiçek Isparta (GC-SG 96)

Fiyat : ₺45,00(KDV Dahil)
Toplam Stok Adedi : 492

GC-SG 96

 

 

Sentetik Gül Suyu Pvc Bidon 4750 Ml

 

Gülçiçek Kozmetik"in kendine özgü gül esansıyla üretilmiştir. Alkolsüz formülü sayesinde dini günlerde ve ibadet yerlerinde kullanabileceğiniz. Ayrıca ekonomik boy avantajıyla daha önce almış olduğunuz gül suyu şişelerinizin dolumunu yaparak, Konuklarınıza ikram edebileceğiniz pvc bidon ambalajında özel bir üründür.

 

Sentetik gül suyu, Gül kolonyağlarına oranla daha az kokuludur, Alkolsüz olması sebebiyle daha çok dini günlerde ve ibadet yerlerinde kullanmak için tercih edilir.

 

Sentetik gül suyunun Naturel gül suyundan farkı;

 

Sentetik gül suyu, kimyasal bileşenlerle elde edilen kolonya ve parfüm yapımında kullanılan gül esansının saf, temiz suya katılarak elde edilen alkolsüz kokulu sudur. Alkolsüz olması sebebiyle daha çok dini günlerde ve ibadet yerlerinde Koku amaçlı olarak kullanılır.

 

Naturel gül suyu, Gül yapraklarının saf, temiz su ile kaynatılarak elde edilen gül yağının altında kalan sudur. Yağ altı olarak ifade edilmesinin sebebi de bu yüzdendir. Doğal olması sebebiyle kokusu hafif ekşimsidir. Bu yüzden koku amaçlı kullanım için tavsiye edilmez.

 

 

 

Bilgilendirme; Üretici firmalar tarafından ürünlerin içeriği değiştirilmeden ürün ambalajlarında zaman zaman küçük değişiklikler yapılmaktadır. Örneğin, şişe, kapak, kutu, etiket rengi gibi, Bu yüzden ürün görselleri sitedeki resim görselleriyle küçük uyumsuzluk gösterebilir.

 

Özellikle gül kokulu ürünlerde her markanın kendine has koku aroması olduğu için, Daha önce almış olduğunuz ve beğeninizi kazanmış markaları tercih etmenizi öneririz.

 

 

50 TL ve Üzeri Alışverişlerde Kargo Ücretsiz
 
Ürün Ölçü ve Özellikleri
  Bileşimi ( Ingredıents )
  Aqua, Parfum, Citronellol, Geraniol, Eugenol, Linalool.
  
 Temel Özellikleri
 Gülsuyu Rengi  Şeffaf ( Su Beyazı )
 Bidon Rengi  Şeffaf ( Buz Beyazı )
  
 Bidon Ölçüleri
 Malzemesi Pvc ( Pet )
 Boyu 29 cm
 Çapı 17 cm
 Bürüt Ağırlığı 5000 gr
  
 Kutu Ölçüleri
 Malzemesi ---
 Boyu ---
 Eni ---
 Derinlik ( Yanak ) ---
 Ağırlığı ---
  
 Koli & Kutu Adetleri
 Koli Adedi 6
 Kutu Adedi ---

 

Gül Suyu & Yağı
Gül Suyu - Sentetik
Marka
Gülçiçek
Bu ürünün yanında bunları da tavsiye ediyoruz.