Gül Esansı 5 Ml -Kalıcı Koku -Gülçiçek Isparta
Gül Esansı 5 Ml -Kalıcı Koku -Gülçiçek Isparta

Gül Esansı 5 Ml -Kalıcı Koku -Gülçiçek Isparta (GC-ES 220)

Fiyat : 10,00 ₺(KDV Dahil)
Toplam Stok Adedi : 449

GC-ES 220

 

 

Gül Esansı 5 Ml ( Kalıcı Koku )

 

Gül yağı kokusuna en yakın benzerlikte hazırlanmıştır. Kolonya ve parfüm yapmında kullanılan yağlı sıvıdır. Koku yoğunluğu sebebiyle ilk kullanımda ağır koku gelebilir. Kullanımdan bir süre sonra insan teninin ısısıyla birleşince kalıcı, hoş bir gül kokusu bırakmaktadır. Ayrıca dostlarınıza ve arkadaşlarınıza hediye edebileceğiniz, şık, dekoratif, cam ambalajında özel bir üründür.

 

Kullanımı; Esans kapağı altındaki bilyalı ağzı uygulanacak bölgede gezdirerek damlalar halinde çok az miktarda uygulayın ve oluşan damlaları krem gibi dağıtın.

 

 

Bilgilendirme; Üretici firmalar tarafından ürünlerin içeriği değiştirilmeden ürün ambalajlarında zaman zaman küçük değişiklikler yapılmaktadır. Örneğin, şişe, kapak, kutu, etiket rengi gibi, Bu yüzden ürün görselleri sitedeki resim görselleriyle küçük uyumsuzluk gösterebilir.

 

Özellikle gül kokulu ürünlerde her markanın kendine has koku aroması olduğu için, Daha önce almış olduğunuz ve beğeninizi kazanmış markaları tercih etmenizi öneririz.

 

 

75 TL ve Üzeri Alışverişlerde Kargo Ücretsiz
 
Ürün Ölçü ve Özellikleri
  Bileşimi ( Ingredıents )
Parfüm, Geraniol, Citronellol, Eugenol, lyrat Gül Esansı, Yalnızca harici kullanım içindir. Gözlerle temasından sakınınız. Oda sıcaklığında, güneş ışığından uzak ağzı kapalı olarak muhafaza ediniz.
  
 Temel Özellikleri
 Esans Rengi  Açık Sarı
 Şişe Rengi  Şeffaf ( Su Beyazı )
  
 Şişe Ölçüleri
 Malzemesi Cam
 Boyu 5.5 cm
 Çapı 1.6 cm
 Bürüt Ağırlığı 12 gr
  
 Kutu Ölçüleri
 Malzemesi ---
 Boyu ---
 Eni ---
 Derinlik ( Yanak ) ---
 Ağırlığı ---
  
 Koli & Kutu Adetleri
 Koli Adedi ---
 Kutu Adedi 30

 

Kolonya & Parfüm & Esans
Esans - Gül
Marka
Gülçiçek