Gül Kokulu El Sabunu Tüllü -Isparta (CB-GS 497)

Fiyat : ₺2,50(KDV Dahil)
Toplam Stok Adedi : 483

CB-GS 497

 

 

Gül kokulu El Sabunu Tüllü

Çelikbilek Gül Kokulu El Sabunu, İçeriğindeki Bitkisel yağlar sayesinde cildinizi temizlerken kurutmaz, Cildinizi Yumuşatarak ipeksi bir görünüm kazandırır. Bileşimindeki gül esansı sayesinde Ellerinizde gün boyu sürecek hoş bir gül kokusu bırakır. Ayrıca Pembe Tüllü Ambalajı sayesinde gardırop İçinde Koku amaçlı  kullanabileceğiniz özel bir üründür

 

Çelikbilek Gül Kokulu El Sabunu, İzmir yapımı olup, eşsiz gül aroması sayesinde Isparta bölgesinde çok talep görmektedir.

 

 

Bilgilendirme; Üretici firmalar tarafından ürünlerin içeriği değiştirilmeden ürün ambalajlarında zaman zaman küçük değişiklikler yapılmaktadır. Örneğin, şişe, kapak, kutu, etiket rengi gibi, Bu yüzden ürün görselleri sitedeki resim görselleriyle küçük uyumsuzluk gösterebilir.

 

Özellikle gül kokulu ürünlerde her markanın kendine has koku aroması olduğu için, Daha önce almış olduğunuz ve beğeninizi kazanmış markaları tercih etmenizi öneririz.

 

    

 

 

50 TL ve Üzeri Alışverişlerde Kargo Ücretsiz
 
Ürün Ölçü ve Özellikleri
  Bileşimi ( Ingredıents )
Sodium Tallowate, hydrogene oxide, sodyum palm stearate, palm kernel oleate, sodium chloride,NaOH sodyum hidroksit,kompoze esans, hydroxiy ethylene diphosphonate, titanium dioxide, ethylenediamine tetra acetic acit 4-Na salt, Na-di benzobiphenly disulphonate (DDFBF_FWA), Boyar madde Cl 12490. Çelikbilek Gül Kokulu Sabun, Yalnızca harici kullanım içindir.
  
 Temel Özellikleri
 Sabun Rengi  Gül Kurusu
 Ambalaj Rengi Pembe Tüllü
  
 Tekli Sabun Ölçüleri
 Boyu 3.9 cm
 Uzun Kenar 7.5 cm
 Kısa Kenar 2.5 cm
 Ağırlığı 60 gr
  
 Koli & Kutu Adetleri
 Koli Adedi 24 ( 5 li paket )
 Kutu Adedi ---

 

Kişisel Bakım
Gül Sabunu - El
Marka
Çelik Bilek