3 Adımda Satış Temsilcimiz Olun!

    

 

3. Adımdan Sonra Aşağıdaki Resimde Görüldüğü Gibi Tüm Ürünler İndirimli Olarak Görünmeye Başlayacaktır.


 

Satış Temsilci Sözleşmesi

 

Kural ve şartlar

Roza Gül Ürünleri, alışveriş sitesi olan www.rozacenter.com üzerinden online olarak satın alacağınız ürünlerde Mesafeli satış sözleşmesi dışında satış temsilcimiz olmanız için bazı kural ve şartlar bulunmaktadır.
 
1- Temsilci olarak ve Temsilci fiyatlarıyla www.rozacenter.com web sitesinden ilk alışverişiniz 750 tl ve üzerinde en az 10 çeşit ürün olmalıdır.
 
2- 750 tl ve üzeri ilk alışverişinizden sonra ki alışverişleriniz 2 ay içinde olmak şartıyla fiyat ve miktar gözetilmeyecektir.
Örneğin:750 tl ve üzeri ilk alışverişinizden 1 ay sonra 100 tl tutarında ürünü temsilci müşteri fiyatıyla alabilirsiniz.
 
3- Her alışverişiniz 2 aylık periyotlar içinde olmalıdır. İki alışveriş arası 2 ayı geçmesi durumunda tekrar 750 tl ve üzerinde en az 10 çeşit ürün almanız gerekmektedir.
 
4- Alışverişleriniz 2 aylık periyot kurallarına uygun olsa bile ürün alımlarınızın satış amaçlı olmadığı anlaşılması durumunda Satış Temsilciliğiniz iptal edilir.
 
5- Sitedeki kampanya ve hediyeler normal satış fiyatından alışveriş yapan müşteriler için geçerli olacaktır.
  
6- Ürünlerin iade durumları mesafeli satış sözleşmesindeki iade kural ve şartlarından farklı olarak temsilcilere özel SATICI İle TEMSİLCİ menfaatleri gözetilerek
şu şekilde olacaktır.
 

a- Satış Temsilcilerimizin hangi ürünün ne kadar satılacağı hakkında satış tecrübeleri olmadığını gözeterek ürünlerin ambalajlarının açılmış, herhangi bir tahribata uğramamış şekilde ve tekrar satışını engellemeyecek durumda olması şartıyla ürünlerin size ulaştığı tarihden sonraki  60 gün içinde satılmaması durumunda bizimle irtibata geçerek Kargo Ücreti Satış Temsilcisi Tarafından Ödenerek farklı bir ürünle değişimi yada nakit olarak iadesi gerçekleştirilecektir. Form sayfasında banka hesap bilgileri istenmesi bu yüzdendir.

 
b- Lokum gibi son tüketim tarihi geçmediği halde tazeliği kısa süren ürünlerde alışverişiniz deki lokum miktarının yarısı iade olarak kabul edilir.Kargo Ücreti Satış Temsilcisi Tarafından Ödenir.
 
7- Bu sözleşmedeki kural ve şartları değiştirme hakkı SATICI ya aittir. Her hangi bir değişiklik durumunda satış Temsilcilerimize E-posta ve sms yoluyla bilgi verilecektir.